Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

В ДСНС розповіли, коли стане безпечно відвідувати ліси в Київській області

розмінування Як відомо, наразі відвідувати ліси в Київській області заборонено, так як це дуже небезпечно. Нажаль, деякі люди, які ослухалися цих рекомендацій постраждали. В ДСНС розповіли, коли стане безпечно відвідувати ліси в Київській області. 

В ДСНС нагадають, що наразі дуже небезпечно відвідувати ліси та лісосмуги у Київській області. Наразі йдуть роботи, які направлені на розмінування місцевості. Але за отриманою інформацію стало відомо, що процес розмінування області наразі пригальмований. 

За словами спеціалістів, для того щоб регіон став повністю безпечним може піти близько року. Про це розповів заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш на брифінгу.

Процес розмінування на Київщині був уповільнений через те, що багато саперів та інших спеціалістів наразі працюють на звільненій Харківщині. Наразі, перш за все треб розмінувати лінії електропередач, дороги та житловий фонд. 

Роман Примуш також розповів, що росіяни тут залишили дуже багато протипіхотних мін. Цей фактор значно сповільнює пересування техніки та фахівців. 
Рейтинг 1.2 из 5. Голосов: 6