Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

У Києві хочуть перебудувати старі будинки

Перебудова КиєваСтало відомо, що у Києві планують перебудувати старі будинки. Таке рішення було прийнято на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування т земельних відносин. Планується реконструкція у Києві кварталів застарілого житлового фонду. 

Справа у тому, що старі будинки у Києві мають зношені інженерні мережі і не відповідають багатьом нормам. 

"Об'єкти застарілого житлового фонду фактично вичерпали свій експлуатаційний ресурс. Вони потребують реконструкції у зв'язку зі зношеністю інженерних мереж, непристосованістю для маломобільних груп населення, низькою енергоефективністю, невідповідністю нормам ізоляції та неефективним використанням територій", – про це розповіла депутатка Київради та співавторка проєкту Юлія Ярмоленко.

Вже розроблена програма комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду у місті. Тепер міська влада має встановити додаткові соціальні гарантії для мешканців будинків, які будуть підлягти реконструкції. 

Наразі під проект реконструкції підпадає багато будинків. Повний перелік вулиць можна знайти на офіційному сайті. Загалом це 5395 київських будинків. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0