Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

У Києві провели перший військовий хакатон

хакатонПерший військовий хакатон IDI Camp відбувся 23-25 вересня у Києві. Це перший військовий хакатон, який був проведений в Києві. В ньому взяли участь 50 компаній з ІТ-спеціалістів та інженерів. 

У Києві 23-25 вересня відбувся перший військовий хакатон. У ньому взяли участь 50 компаній ІТ-спеціалістів та інженерів. Вони дві доби працювали над розробками у таких категоріях:

- розмінування;

- дрони;

- зв'язок;

- інше.

Більше ніж 200 учасників працювали над проектами як у команді, так і самостійно. Вони виконували завдання від військових ЗСУ з реальним бойовим досвідом. 

"Ми хочемо створити сприятливе середовище для реалізації та розвитку оборонних стартапів, для того, щоб якомога більше ІТ-фахівців до цього долучалися, щоб створювалося багато інноваційних проєктів, корисних для України та смертельно небезпечних для ворога", — наголосив співзасновник Innovation Defence Initiative (IDI), засновник та СЕО ElifTech Анатолій Маслов.

Головні напрямки розробок – дрони різного типу призначення, системи психологічного впливу, системи боротьби з ворожими дронами, розмінування територій, засоби автоматизації та багато іншого. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 4