Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

На Київщині триває процес розмінування

КиївщинаКиївщина дуже постраждала від агресії зі сторони рф. Наразі, звільнені від окупантів міста та села залишаються небезпечними для цивільних людей. Тому, хто виїхав не рекомендується поки що вертатися. 

У звільнених від окупантів населених пунктах, а саме Бучанський, Вишгородський, Броварській райони Київщини проводяться роботи по розмінуванню та зачистки території. 

Зараз у цих районах кипить робота. Проводяться розмінування, відновлюється критична інфраструктура, розчищаються вулиці та завали будівель. Про це розповів Олександр Павлюк, голова Київської обласної держадміністрації. 

Також продовжуються роботи по розчищенню Житомирської траси. Зводяться і тимчасові насипні мости через річку Ірпінь. До прикладу, в районі села Романівка міст майже готовий. Його звели всього за 6 днів. А ось роботи біля села Стоянка потребують більше часу. Але експерти запевнили, що і тут роботи скоро завершаться. 

Наразі також тривають роботи з демонтажу знищеного окупантами мосту на Житомирській трасі. 

Збройні сили України звільнили від окупантів 17 сіл (Демидів, Димер, Ясногородка, Литвинівка. Гаврилівка, Маковище, Козаровичі, Жовтневе, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Миколаївка, Рудня. Шевченкове, Бобрик). А також такі міста як Бородянка, Гостомель, Буча, Ірпінь. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0