Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Новости Хотіли скляний міст, тримайте звичайний міст

Хотіли скляний міст, тримайте звичайний міст

стеклянный мостМер Києва Віталій Кличка, ще у тому році київлянам обіцяв збудувати скляний міст. Його чекали півроку і хтось в мережі жартував обіцяний шляхопровід між парком “Володимирська гірка” і аркою “Дружби народів” у Києві не встигнуть збудувати за лічені місяці, а тим часом оголошена дата відкриття – День міста 26 травня наближалася.

І от всі вражені, міст готовий і відкритий, навіть на день раніше анонсованого. Довжина мосту 210 метрів, а ціна 400 мільйонів гривень. Мер Києва разом с братом Володимиром Кличко гордо доводили все с будували міцно для цього навіть вдвох на ньому пострибали. Однак вже на церемонії відкриття деякого схвилювали тривожні дзвіночки – міст не цілком безпечний, а в одній зі скляних ставок помітили воду та мер всіх заспокоїв, брак замінять, а міст стоятиме, адже міцність споруди це укріплення і київських схилів.

Та щойно всі видихнули с полегшенням, як на ранок перехожі помічають нову халепу – частиною скла на доріжці пішли величезні тріщини. Не встигли тут розрізати будівельну стрічку, як повісили аварійну і міст закрили. Спеціалісти розслідують причину пошкодження скла на мості, а коли доріжку відкриють знову невідомо, а це міст ще навіть не встигли назвати.
Рейтинг 3.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве