Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Новости Ситуація з орендою квартир у Києві

Ситуація з орендою квартир у Києві

osteklenie balkona v kieveНезабаром початок навчального сезону, але попит на житло не зростає, як на це очікували. На порозі початку кожного навчального року попит на оренду житла у Києві зростає в рази. Починають приїжджати студенти та працівники з усієї країни.

У цей період спостерігається пік на оренду як цілих квартир, так і окремих кімнат. Саме у цей період вартість на оренду значно зростає. Але цього року такого сплеску не відбулося.

 

Дивлячись на ситуацію з карантином у Києві, та посиленням карантинних заходів, люди не поспішають їхати до столиці. Тим паче винаймати житло на довгий час. У середньому у серпні по Києву винаймають близько півтори тисячі квартир, але у цьому році цей показник знизився більш ніж у двічі та склав біля 700 квартир.

Що буде з цінами надалі?

В таких умовах вже не йде мова про підвищення цін, що зазвичай відбувається в період такого попиту. Навпаки, власники йдуть на поступки та знижують ціни, щоб хоч якось здати житло.

Ще не відомо, чи почнеться навчальний рік у закладах, чи продовжиться дистанційне навчання. Треба набратися трошки терпіння. Рано чи пізно карантин закінчиться і ми всі повернемось до звичного життя. Почнуть повертатися всі студенти та повернеться попит на житло.
Рейтинг 3.3 из 5. Голосов: 3
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве