Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

День молоді в Києві

molod25 червня не особливим днем в календарі, хіба що випадає на останню неділю червня. В Україні в цей день, відповідно до указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94святкують «День молоді».

Ідея створення свята направлена на підтримку молодіжних об’єднань та організацій в Україні, та в цілому це стало доброю традицією для шанування молоді, як потужної сили для забезпечення кращого майбутнього.

 

 

Як писав Павло Тичина:

Молодий я, молодий, 

Повний сили та одваги. 

Гей, життя, виходь на бій, — 

Пожартуєм для розваги!

 

В цих місцях ви знайдете свято!

Саме до цього дня в столиці, як і по всій країні, святкують цей день. По всіх містах України ви спостерігатимете багато молоді, веселощів, ігор, ярмарок, концертів. А де можна відпочити в Києві:

1. YouthDay в Маріїнському парку. Фестиваль молодіжних ініціатив.

2.  Summer Colors 4: Cube in Cube. Парк дружби народів на Трухановому острові. OpenAir для любителів електронної музики. 

3.  Пляжний бум у Sky Family Park. Рекорд на найбільше ліжко в Україні, фотосесії та виступи відомих артистів. 

4.  Нічний марафон-фест. Київське море, Вишгородська набережна. Цікавий і легендарний формат забігів, який відомий в усьому світі.  

5.  Парад ретро техніки Old Car Land. Поштова площа на Подолі. Слова зайві, треба йти і дивитись.

 

І ще багато багато цікавинок чекає на киян та гостей столиці. Посміхайтесь, відпочивайте і почувайте себе молодими. Зі святом!  
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве