Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Податківця спіймали на хабарі

habarВчора, 19 липня, співробітниками прокуратури та столичної поліції, була проведена операція, під час якої затримано головного інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області, на отриманні хабаря в 260 тис. гривень, який спільно діяв за змовою з начальником відділу служби.

Як повідомляється на офіційному сайті прокуратури: «Затримані вимагали гроші від представника товариства з обмеженою відповідальністю за ненаправлення до суду позовної заяви про визнання недійсним договору, укладеного зазначеним товариством».

Як заробляють податківці...

26-літній інспектор-ревізор мав передати отримані гроші безпосередньо змовнику, тобто начальнику відділу ГУ ДФС. На даний момент посадовця ГУ ДФС затримано за статтею 208 КПК України, а також у встановленому порядку повідомлено про підозру згідно ч.3. ст.. 368 «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України.

Податківці буде відсторонено від виконання ним своїх обов’язків.

 

Також нагадаємо, що 10 липня на отриманні хабаря було взято адвоката з кримінальним минулим. І в той же день, було викрито чоловіка, який пропонував 50 тис. доларів за вплив на рішення Вищого спеціалізованого суду України.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве