Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Курсы валют
USD 
EURO 
RUB
16:36 - Вчера ПокупкаПродажа
USD26.5418
10RUB 
16:36 - Вчера ПокупкаПродажа
USD26.5418
Пробки

 0 бал.

На дорогах свободно

Прогноз погоды
+20 o .
ночь: +3...+3
день: +4...+4
вечер: +2...+2
Мой Киев Новости РЕВІЗОР в Києві!

РЕВІЗОР в Києві!

revizorВ столиці пройшла перевірка 103 ресторанів з питань дотримання ними санітарних та гігієнічних норм. Тільки в 4 з них порушень не виявлено, а 15 закладів відмовились від проведення моніторингу.

Проведення перевірки було не безпідставне, адже нещодавно до лікарень міста звернулись з харчовим отруєнням. Саме тому співробітниками Держпродспоживслужби був проведений відповідний моніторинг. Зі слів заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олександра Овчаренка:

Продукція невідомо звідки

«Під час моніторингу були виявлені випадки риби без маркувань. Це значить, що купувалась продукція в однієї компанії, а під неї привозилась риба від невідомого виробника і невідомого походження, отже і якість її сумнівна».

Люди, які постраждали в насідок харчового отруєння мають намір довести справу до суду, адже задля прибутку заклади нехтували здоров’ям відвідувачів і своєю репутацією.

 

Тож, перш ніж відвідати той чи інший заклад, варто подумати «Чи дотримуються в ньому санітарних та гігієнічних норм?». Запитайте друзів або почитайте коментарі, але в будь-якому випадку слід бути обережним.
Рейтинг 4.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве