Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

У Києві представили проект з реконструкції берега річки Либідь

река ЛыбидьКиївську річку Либідь багато раз намагалися очистити від сміття та різних відходів, але коли все було чисто, все знову повторювалося. Легендарну річку Либідь у столиці вкотре спробують врятувати. У Києві представили проект із повної реконструкції берега на ділянці у 2 кілометри.

Пляшки, обгортки, подушки, і навіть офісні крісла, такий непотріб нині дістають із річки Либідь, але є проблеми й серйозніші. Як кажуть фахівці, річка найбільше забруднена нафтопродуктами та органічними речовинами. Біля річки десятки таких закладів як кафе, автомийки або СТО. Екологи кажуть само вони найбільше забруднюють річку Либідь, тому що скидають туди свої відходи. На березі багато незаконних врізок. Закрити їх намагаються роками та часто безуспішно визнають столичні чиновники.

До боротьби долучилися, і волонтери Олеся Козенко разом з однодумцями нещодавно закрили кілька скидних труб і створили проект реставрації усієї водойми, але почнуть с 2 км русла річки.

За планом все почнеться з вулиці Івана Федора і вздовж вулиці Василя Яна. Зруйнований та старий бетон повністю замінять, але форма жолоба залишиться. Роботи по реконструкції річки повинні початися влітку. Тривалість залежить від того, скільки коштів будуть даватимуть благодійники, перші внески вже автори проекту мають.
Рейтинг 2.5 из 5. Голосов: 2
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве