Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Буча потроху повертається до життя

Буча потроху повертається до життя

Буча Міста на Київщині зазнали великих руйнувань, які спричинили військові рф. Нагадаємо, що 24 лютого росія розпочала проти України повномасштабну війну. Нажаль міста та села, які розташовані біля Києва дуже постраждали. Зруйновані не тільки будівлі та інфраструктура, а багато-багато доль людей. 

Наразі Буча потроху повертається до життя. Вулиця Вокзальна потрапила на перші шпальти газет у світових виданнях. Ще трохи раніше проїхати і пройти по цій вулиці було неможливо так як вона була забита ворожою, спаленою технікою, а також уламками від будівель і т.д. Також на цій вулиці працювали піротехніки ДСНС, які знешкоджували вибухові пристрої. 

Зараз вулиця Вокзальна розчищена і відкрита для проходу і проїзду. Але асфальтоване покриття побите. Обабіч зруйновані забори та будівлі. Але головне, що це вже мирна вулиця і тут з ранку до пізнього вечора працюють українськи дорожні служби. 

Наразі завдання – розчистити вулиці та зробити ямковий ремонт асфальтового покриття. Працівники служби кажуть, що роботи дуже багато. Вони працюють з сьомої ранку до сьомої вечора. 

Нажаль, попри те, що у місті вже розпочалися роботи по прибиранню і розчищенню, а також з'явився мобільний зв'язок, тут продовжують ховати жертв російських військових.  

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве