Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Громадський транспорт у Києві знову буде платним

Громадський транспорт у Києві знову буде платним

громадський транспорт Стало відомо, що жителі Києва знов почнуть платити за проїзд у громадському транспорті. Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, столична влада відмінила оплату за проїзд у громадському транспорті. 

Мер Києва Віталій Кличко розказав, що проїзд у комунальному громадському транспорті стане знов платним. Відмітимо, що сплачувати за проїзд будуть як жителі міста, так і його гості. Платний проїзд буде як в наземному, так і підземному транспорті. 

Вже с понеділка, 16 травня проїзд буде платним. Проїзд можна буде оплатити проїзними картами. Поповнити карти можна в застосунку «Київ цифровий» або через інші платіжні застосунки.

Мер Києва розповів, що отримані гроші допоможуть відновити транспорт. Також мер нагадав, що працівникам транспортної інфраструктури треба платити заробітну плату, постачати паливо на підприємства, а також доставляти матеріали та електроенергію. 

Ціна проїзду поки буде залишатися старою – 8 гривень. 

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року, росія розпочала повномасштабну війну проти України. У Київ поцілила не одна ракета, після чого деякі кияни були вимушені тимчасово покинути своє житло та рідне місто. Але багато киян залишилися у місті. Для них були створені усі умови, одним із таких рішень стало і скасування плати за проїзд у громадському транспорті. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве