Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Кияни тепер зможуть платити за тепло наперед

Кияни тепер зможуть платити за тепло наперед

комунальні платежіЕксперти кажуть, що Кияни стали все активніше оплачувати рахунки за комунальні послуги. У багатьох киян за період повномасштабної війни накопичилися борги, але люди почали їх поступово гасити. 

Кияни почали поступово гасити борги за комунальні послуги, які накопичилися за останні місяці. Перш за все кияни почали гасити свої борги, тому що багато хто повертається додому, починає працювати, так як багато підприємств відновили свою роботу. 

Директор СП «Енергозбут» КП Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін подякував всім клієнтам Київтеплоенерго, хто погасив свої борги і продовжує сплачувати за отримані послуги. За його словами, в такий складний період це колосальна підтримка для усього теплоенергетичного комплексу та співробітників підприємства. 

Він також наголосив, що клієнти тепер можуть оплачувати за опалення і гарячу воду наперед. Це суттєво знизить фінансове навантаження на киян в зимовий період часу. Всі сплачені кошти можна буде контролювати як у особистому електронному кабінеті, так у паперових платіжках у графі «переплата». 

Кожен киянин може самостійно прийняти рішення, яку саму суму він хоче відправити на свій особистий рахунок. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве