Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Коли київські школи повернуться до учбового процесу?

Коли київські школи повернуться до учбового процесу?

дистанційне навчанняУ Києві вирішили, що діти повинні повернутися до учбового процесу в онлайн режимі. Зрозуміло, що говорити про повноцінну освіту навіть у онлайн режимі не приходиться, але по можливості, учні будуть залучені до онайлн урокам і проходження онлайн програми. 

У Києві вирішили повернутися до учбового процесу в період війни. Наразі діти залишилися без можливості на отримання знань, що може привести к негативним наслідкам після війни. Тому було прийнято рішення, що по можливості, Київ буде повертатися до учбового процесу під час війни. Про це розповіла Олена Фіданян, Директор Департаменту освіти та науки. 

На даний момент, директори шкіл, а також учителі вже отримали всі інструкції щодо того, як діяти у цій ситуації, а також які навчальні платформи використовувати. Батькам також передали інформацію, як саме буде проходити учбовий процес під час війни. 

Наразі, основна задача – це м'яко вводити учнів у навчальний процес. Учні будуть повторювати те, що вивчили раніше. Тільки після цього, викладачі почнуть давати нові знання. 

У деяких регіонах учбовий процес був розпочатий 14 березня. Багато сімей виїхали у більш менш спокійні регіоні або за кордон, тому знаходяться у відносній чи повній безпеці. Це дозволяє їм займатися дистанційно. 
Рейтинг 4.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве