Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Компанія Signify передає Ірпіню сотні вуличних світильників

Компанія Signify передає Ірпіню сотні вуличних світильників

ліхтарі Ірпінь потроху починає оговтуватися після бойових дій, які точилися на території міста. Важливо відмітити, що місто дуже постраждало від агресії з боку рф. Наразі, стало відомо, що міжнародна компанія Signify, яка займається освітленням вирішила допомогти в процесі відновлення Ірпеня. 

Міжнародна компанія Signify вирішила прийняти участь у процесі відновлення міста Ірпінь, що на Київщині. Наразі, компанія долучилася до реконструкції мережі вуличного освітлення Ірпеня. Про це повідомив мер міста Ірпіня Олександр Маркушин. 

“Світовий лідер у галузі освітлення компанія Signify (раніше відома як Philips Lighting) долучається до реконструкції мережі вуличного освітлення Ірпеня, яка була зруйнована російською армією”, – написав мер міста.

Олександр Маркушин відмітив, що компанія передає місту 300 енергоефективних світильників. Мер повідомив, що радо приймає допомогу в абсолютно усіх напрямках. 

Нагадаємо, що наразі йдуть активні роботи по відновленню міста. Місто Ірпінь і його жителі пережили трагічні події. 29 квітня був запущений водогін, газ відновили за добу понад 5000 споживачів. Більшість вулиць вже розчистили і прибрали. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве