Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Макарівщина відновлюється після бойових дій

Макарівщина відновлюється після бойових дій

МакарівМакарів дуже постраждав від нападу рф на Україну. Саме у цьому місті велися запеклі бої. Наразі. Макарівщина повністю звільнена від російських окупантів. Але місто зараз у руїнах. Постраждали не тільки приватні будинки, але і більшість інфраструктурних об'єктів. 

На початку квітня Макарівщина повністю звільнена від російських окупантів. Але саме у цьому місті велися запеклі бої. Країна-агресор залишила за собою руїни. Знищені приватні будинки, багатоквартирні будинки, дитсадки, школи, медичні заклади та майже вся інфраструктура. 

Макарівщина зараз повертається до життя. Наразі працюють сапери, які знешкоджують вибухові пристрої. Групи саперів обстежують лінії електропередач, перевіряють територію кладовища і т.і. Влада фіксує масштабні руйнування. 

Нажаль, досі в місті знаходять тіла загиблих мирних жителів, які були вбити російськими військовими. 

У Макарові відновив роботу ЦНАП. З 18 квітня тут почали надавати адміністративні послуги населенню. Також частково запрацювала багатопрофільна лікарня. Нажаль, наразі умови, зрозуміло, не відповідають європейським стандартам, але мінімальні медичні послуги лікарі можуть надавати. 

Відновили роботу і відділення «Нова Пошта». Два відділення будуть працювати з 9:00-19:00 години. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве