Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество На під'їзді до Києва утворився великий затор

На під'їзді до Києва утворився великий затор

затори біля КиєваНажаль, після вторгнення рф до України, багато людей були вимушені покинути свої домівки. Не виключенням стали і жителі Києва, які 24 лютого прокинулися від звуків вибухів. Після цього велика кількість людей вирішили покинути столицю України і знайти більш безпечне місце.

В перший день вторгнення рф на територію України спостерігалися величезні затори на виїзді із Києва, так як було багато охочих покинути столицю. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася і багатокілометровий затор утворився на під'їзді до Києва. 

Потік авто до Києва збільшився у 5-6 разів. У заторі доводиться очікувати більше декількох годин. Такі затори виникли через те, що кияни почали масово вертатися додому. 

Усі машини, які заїжджають до Києва перевіряють на блок-постах поліцейськими, військовими та бійцями тероборони. Але працівники поліції все ж таки не радять поки, що вертатися до столиці. Про це заявив і мер Києва Віталій Кличко. 

Зі слів правоохоронців, перед тим як вертатися до Києва, необхідно дочекатися офіційної інформації, що це дійсно безпечно. Тільки тоді можна повертатися до міста. Наразі, правоохоронці не вважають такі дії безпечними. 

Кількість авто зранку тільки збільшується. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве