Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Під Києвом планують збудувати містечко для переселенців

Під Києвом планують збудувати містечко для переселенців

модульне містечко Стало відомо, що під Києвом хочуть збудувати містечко для переселенців за проектом українського архітектурного бюро balbek bureau. Відмітимо, що наразі багато міст роблять все можливо для того, щоб забезпечити кожного українця, який мусив покидати свій дім, усім необхідним. 

Архітектурне бюро balbek bureau поділилося своїми планами і розповіло, що планує збудувати для вимушених переселенців пілотне модульне містечко. Варто відзначити, що у більшість таких будинків поселять переселенців абсолютно безкоштовно. Селить людей будуть з різних регіонів України. 

В архітектурному бюро уже повідомили, що команда підготувала пілотний проект даного модульного містечка на 15 сімей. Працівники повністю готові до виконання поставлених задач, а також до реалізації цього проекту. 

Експерти розповіли, що пілот потрібен для того, щоб показати який вигляд матимуть житлові секції. Також варто протестувати які темпи будуть спостерігатися в процесі будівництва та цикли збирання і розбирання модулів. Пілотний проект дозволить також отримати зворотній зв'язок від людей. 

Після отримання пропозицій та зауважень, всі недоліки та пропозиції будуть внесені і використанні для зведення наступних містечок. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве