Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Синдром провини вцілілого в Україні

Синдром провини вцілілого в Україні

провинаНаразі, багато українців зіткнулися з таким явищем як синдром провини вцілілого. Під час такого синдрому людині соромно знаходитися у безпеці і не приймати активний дій у опорі і захисті своєї країни. 

Психологи кажуть, що такий синдром виникає у людей, які пережили якийсь травматичний досвід (катастрофи, війна, акт насильства і т.і.) та залишилися живими. Психологи поділилися своїми рекомендаціями, котрі дозволять вам впоратися з такими симптомами та вирішити проблему. 

Статистика показує, що сидром провини вцілілого зараз доторкнувся практично до кожного українця. Також він проявляється навіть у іноземців, котрі дивляться новини з України. Справа у тому, що ми порівнюємо себе з тими, кому набагато гірше за нас або хто, нажаль, помер.

Кожному українцю треба пам'ятати, що:

1. Якщо ви вивезли свою родину, зараз здорові, виспані і ситі, ви можете принести набагато більше користі своїй країні. 

2. Якщо ви почуваєте провину, поміркуйте, що ви можете зробити там, де зараз знаходитесь. Кожна ваша дія – це допомога країні. 

3. Пам'ятайте про те, що ви точно не винні у тому, що зараз коїться. Ви є жертвою обставин і також потребуєте допомоги. Всі ваші відчуття (злість, вина, відчай, сум) це нормально. 

4. Все що ви робите – це важливо. Не применшуйте свої дії на прикладенні зусилля. 

5. Якщо вам погано, спілкуйтеся з людьми, розповідайте про те, що відчуваєте. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве