Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Стали відомі особливості роботи метро під час повітряної тривоги

Стали відомі особливості роботи метро під час повітряної тривоги

метро Київ потроху починає оговтуватися, деякі люди повертаються у місто, багато кафе, магазинів і інші заклади відновлюють свою роботу. Не виключенням є і міський транспорт. Наразі, стали відомі особливості роботи метро під час повітряної тривоги. 

З початку війни метро не працювало взагалі. З часом частково функції цього виду транспорту почали відновлюватися. Прес-служба Київської міської державної адміністрації у Телеграмі повідомила про особливості роботи метро під час повітряної тривоги. 

У повідомлені йдеться про те, що поїзди метро на час повітряної тривоги призупинятимуть рух наземною ділянкою на «червоній» лінії, а на «зеленій» лінії – не курсуватимуть через Південний міст. 

Метро для перевезень наразі працює із 6:30 до 20:00. Інтервал руху поїздів на всіх лініях складає 10-15 хвилин. Графік роботи може оперативно змінюватися. Підземні станції метро продовжують функціонувати як укриття і відкриті цілодобово. 

Нагадаємо, що влада міста попереджує, що повертатися до Києва ще небезпечно. Треба дочекатися офіційної інформації про те, що місто є безпечним. Але це лише рекомендація, ніхто не може заборонити місцевим жителям повернутися до Києва. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве