Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві почав працювати бізнес

У Києві почав працювати бізнес

бизнесУ Києві почав поступово працювати бізнес. Багато приватних закладів вертаються до попереднього режиму роботи. Варто відзначити, що багато підприємців працювали майже без перерв. Багато хто закрився, але зараз вже відновлює роботу. 

Наразі, для жителів Києва створили спеціальну карту, яка допоможе знайти та подивитися бізнес, який знову працює. За інформацією КМДА з 26 березня, у Києві працювало вже 650 продуктових магазинів, 360 станцій технічного обслуговування авто, 300 кав'ярень, 185 перукарень, 8 ярмарків, 33 столичні ринки, близько 50 автомагазинів та інші організації. 

Багато українців говорять про те, що не знають, де саме працює організація, яка їм потрібна. Для цього, вже зараз кожен охочий може скористатися застосунком «Київ Цифровий» де є мапа бізнесу столиці. На мапі ви зможете знайти підприємців, які вже розпочали свою роботу. 

В свою чергу, столичних підприємців закликають розпочинати діяльність, для того, щоб допомагати економіці України. Заклади, які будуть розпочинати свою роботу, будь з'являтися на мапі. Щоб додати інформацію про свій бізнес, треба заповнити спеціальну форму. 

Нагадаємо, що Київ став першим містом , яке отримало почесний статус громадянина Парижа. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве