Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві запрацює «Паспортний сервіс»

У Києві запрацює «Паспортний сервіс»

паспортий сервіс Нажаль, через розпочату війну рф на території України призупинив роботу багатьох сервісів. «Паспортний сервіс» у Києві не був виключенням. Наразі, маємо інформацію про те, що у Києві запрацює «Паспортний сервіс. Які послуги можна буде отримати?

У зв'язку із війною, яку розпочала рф проти України, багато сервісів і послуг у Києві були недоступні. Не винятком став і «Паспортний сервіс» у Києві. Але, з понеділка, 4 квітня, у Києві відкриють тимчасовий центр оформлення та видачі паспортних документів. Даний центр буде працювати з понеділка по суботу. Про це розповіла Наталія Кривицкая, менеджер по рекламі і пресс-секретар Центра обслуговування громадян «Паспортний сервіс». 

Згідно її слів, прийом на оформлення документів буде здійснювати виключно після попереднього запису. Записатися на прийом можна в онлайн режимі на сайті «Паспортний сервіс» у Києві. 

Тимчасовий сервіс буде працювати на вулиці Анни АхматовоЇ, 13-е з понеділка по суботу (10:00-17:00). 

В Центрі можна буде отримати такі послуги:

- оформлення документів на отримання закордонного паспорта;

- оформлення документів на отримання ID-карти;

- отримання готових ID-карт, закордонних паспортів громадянами, які подали документи до 24 лютого до «Паспортного сервісу» у місті Києві та Вишневому.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве