Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві запустили платформу для підключення інтернету в укриттях

У Києві запустили платформу для підключення інтернету в укриттях

acc43dc0-b742-4f3a-a203-6793a058e5c4Наразі можна підключитися до інтернету в укриттях. Якщо в вашому укритті нема доступу до інтернету, ви можете виправити це становище і залишатися на зв'язку. Для цього треба залишити заявку на спеціалізованому сайті. 

Наразі у Києві запущена платформа, яка дозволяє підключити інтернет в укриттях. Ця можливість може навіть врятувати життя, так як людина буде отримувати актуальну інформацію і зможе, у разі чого, попросити про допомогу. 

Якщо у вас не має зв'язку в укритті, ви можете залишити заявку і з вами зв'яжуться для роз'яснення наступних кроків. 

Важливо, що ДТЕК відновили електропостачання у багатьох населених пунктах у київський області. Багато людей були відрізани від електроенергії та зв'язку багато днів. Така ситуація залишила людей без інформації, котра могла врятувати їх життя. Наразі ситуація виправлена. 

На даний момент електроенергію відновили для 5000 сімей, які проживають у 28 населених пунктах Макарівського району, Броварського, Бородянського, Київсько-Святошинського району. 

Не зволікайте з налаштуванням зв'язку, так як це може бути в екстрених ситуаціях дуже важливим. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве