Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві знову черга за поштовою маркою

У Києві знову черга за поштовою маркою

марка київТільки но нова марка з'явилася, Кияни та гості столиці відразу же стали робити все можливе, щоби її придбати. Наразі, ажіотаж навколо нової марка «Русскій воєнний корабль» не спадає. 

Очевидці кажуть, що біля Головпоштампа зібралася величезна черга із бажаючих придбати нову марку. Серед бажаючих є як Кияни, так і гості столиці. Напередодні випуску нової марки у застосунку «Дія» було проведено опитування серед українців, яку саме марку вони хочуть бачити наступною. 

Тільки за перший день продажів було продано приблизно 800 тисяч марок. Бажаючих придбати нову марку вже заносять до списку бажаючих. Нову марку також вже можна придбати на маркетплейсах. Українці кажуть, що придбати марку  інтернеті також зараз не просто. 

Цікаво відмітити, що у квітні черга за маркою була більше ніж черга за новим айфоном. 

Багато людей, які виявили бажання придбати нову марку кажуть, що це наша історія і вони готові пройти через всі випробування, щоб її придбати, навіть якщо прийдеться дуже довго вистоювати в черзі. 

Нагадаємо, що такий же ажіотаж спостерігався і під час випуску першої марки. Тоді було також дуже багато бажаючих її придбати. Люди стояли в черзі навіть попри повітряну загрозу. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве