Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Київській області можна безкоштовно здати пошкодженні стекло пакети на переробку

У Київській області можна безкоштовно здати пошкодженні стекло пакети на переробку

ІрпіньКиївська область як і багато інших областей дуже постраждала від агресії з боку рф. Нажаль, на Київщині дуже багато будівель, які не підлягають відновленню або ті, які дуже пошкоджені і потребують реставрації. Наразі з'явилася можливість здати безкоштовно пошкоджені стекло пакети на переробку. 

Нещодавно стало відомо, що жителі декількох міст у Київській області зможуть здати пошкоджені стекло пакети на переробку абсолютно безкоштовно. 

Як було зазначено раніше, міста у Київській області зазнали великих і масштабних руйнувань. Деякі будівлі вже не придатні для відновлення. Жителі будинків, які вціліли почали відновлювати свої помешкання. 

За словами спеціалістів, наразі дуже багато людей роблять ремонтні роботи у свої помешканнях. Майже всі вікна вибиті, тому багато людей просто викидають їх на сміття і замінюють на нові. Саме тому спеціалізоване екологічне підприємство запропонувало безкоштовно здавати стекло пакети на переробку. 

Місцеві жителі можуть оформити заявку, щоб за склом приїхали працівники компанії чи самостійно відвезти до пункту прийому. Наразі оформити заявку на вивіз стеклопкетів можливо з таких міст у Київський області як Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве