Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У столиці поступово відновлюється робота дитячих садків

У столиці поступово відновлюється робота дитячих садків

dytiachij-sadokНажаль, освітній процес в Україні переживає не найкращі часи з моменту початку пандемії коронавіруса. 24 лютого, коли розпочалася повномасштабна війна, всі учбові заклади припинили свою роботу. Зараз стало відомо, у столиці поступово відновляється робота дитячих садків. 

Як стало відомо, у Києві розпочався процес відновлення роботи дитячих садків. У столиці зараз вже працює 38 закладів. Про це повідомив Валентин Модриївський заступник голови КМДА. 

Він також розповів, що стало основною передумовою відкриття дитячих садків у столиці. Насамперед це наявність у таких закладів укриття. 

«Крім того, місто розробило досить дієвий механізм зарахування до чергових садочків дітей винятково працюючих батьків або тих, хто проходить службу в Збройних силах чи правоохоронних структурах. Для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до чергового садочка в районі.» - розказав Валентин Мондриївський. 

Також, за його словами, батьки, діти чиїх не зареєстровані столиці, мають пройти реєстрацію в електронній черзі. Після цього вони можуть так само звернутися до ДНЗта отримати направлення. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве