Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У столиці створили групу психологічної допомоги для дівчат та жінок

У столиці створили групу психологічної допомоги для дівчат та жінок

52 mainВійна – це важкий період для кожної людини. Експерти поділилися, що психіка людини має індивідуальний характер і кожна людина по-різному реагує на стресові ситуації. Саме тому у столиці створили групу психологічної допомоги для дітей та жінок. 

Пережити війну психологічно дуже тяжко. Деяким людям вкрай необхідна допомога спеціалістів. Тому у столиці створили групу психологічних допомоги для жінок та дітей. Київськи фахівці надаватимуть підтримку родинам, підліткам, жінкам, дітям, які зараз перебувають на станціях метро. 

На станціях уже проводять групові та особисті консультації психологи. Марина Хонда, заступниця голови КМДА, розказала, що головне завдання фахівців – допомогти впоратися з емоційними наслідками кризи та повернути здатність керувати своїм життям. 

Як показує практика, дуже часто люди дезорієнтовані та не можуть тверезо оцінювати ситуацію. Спеціалісти допомагають їм не тільки прийти в себе, а й встановити зв'язки з міськими службами соціальної підтримки та медичної допомоги, а також отримати необхідну інформацію про послуги, сервіси, що надає місто. 

Психологічну допомогу надають висококваліфіковані експерти. Ви можете пройти на спеціальну сторінку даного проекту і отримати всю необхідну інформацію, а також подати заявку. 
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве