Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество В ООН розповіли, що шоковані масштабами воєнних злочинів росіян під Києвом

В ООН розповіли, що шоковані масштабами воєнних злочинів росіян під Києвом

Київська область В Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала росія проти України. Багато міст та цивільних людей постраждали від агресії зі сторони рф. Нажаль багато людей загинули від агресії зі сторони росії. Київська область та ї мешканці стали одними із перших жертв цієї війни. 

Верховний комісар ООН з прав людини, Мішель Бачелет 12 травня повідомив, що протягом кількох останніх тижнів в Київській області знайшли тисячі тіл загиблих внаслідок російської збройної агресії. 

«Масштаби незаконних вбивств, у тому числі ознаки сумарних розстрілів у районах на північ від Києва, шокують», — сказала Бачелет під час спеціального засідання Ради з прав людини ООН у Женеві.

Вона відмітила, що численні порушення правил ведення війни, які були скоєні російськими окупантами, можна прирівняти до воєнних злочинів. 

Відмітимо, що на засіданні Ради з прав людини вирішили, що потрібно доручити слідчим офіційно розслідувати події, що відбувалися у Києві та в інших регіонах у лютому і березні. 

Нагадаємо, що Віталій Кличко, мер Києва наголошує, що Київ залишився головною ціллю рф. Саме тому, якщо люди хочуть повертатися додому, їм ніхто заборонити це не може, але гарантувати безпеку влада не може. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве