Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Володимир Зеленський відвідав Бучу: росія скоїла геноцид

Володимир Зеленський відвідав Бучу: росія скоїла геноцид

Зеленський у Бучі Фото та відео звільненої Бучі облетіли соцмережі. Всі українці оплакували загиблих від рук російських терористів. Президент України, Володимир Зеленський особисто відвідав Бучу, яку нещодавно звільнили від окупантів  рф. 

Володимир Зеленський особисто відвідав Бучу, яку нещодавно звільнили від російських терористів. Після візиту, а також після розмов з людьми, які залишилися у Бучі, Президент заявив, що росія скоїла геноцид. 

Володимир Зеленський оглянув дорогу із знищеною технікою і поспілкувався з місцевими мешканцями. Президент також поспілкувався з волонтерами, які розносять їжу. 

Володимир Зеленський дав відповіді на запитання журналіста ВВС, відносно того, чи можливо обговорення миру зі стороною рф. Президент відповів: «Так, бо Україна має здобути мир. Ми в Європі 21-го століття. Ми продовжимо дипломатичні й військові зусилля". 

"Чим довше Російська Федерація затягуватиме процес зустрічі, тим гірше і для них, і в принципі для цієї війни.

Тому що з кожним днем, коли заходять наші війська та деокупують ті чи інші території – ви бачите, що відбувається. Дуже складно розмовляти, коли бачиш, що вони тут наробили.

Щодня там знаходять людей у бочках, у льохах, задушених та просто замучених. Тому я вважаю, що їм (росіянам – ред.) потрібно, якщо є чим думати, то думати швидше", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, що у Бучі російські окупанти вбивали мирне населення, убивали цілими сім'ями (жінки, діти, чоловіки), знущалися над людьми. Цілий місяць Буча була окупована. Тепер місто знаходиться під контролем українських воїнів. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве