Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Жителі Києва вийшли на прибивання міста

Жителі Києва вийшли на прибивання міста

прибирання Місцеві жителі повертаються до Києва, хоча влада каже про те, що це ще небезпечно. Але місто потроху оговтується і вертається до нормального життя. Багато крамниць вже відкриті, місто оновлюється, а київські жителі проводять толоки. 

В рамках дня навколишнього середовища у столиці пройшли толоки на 16 локаціях. В роботах задіяно біла 100 одиниць техніки. Наразі висаджено біля 500 дерев та кущів. Місцевим жителям запропонували організувати прибирання у власних дворах. 

Кияни організовуються і проводять роботи у себе біля домів. Співробітники комунальних служб попросили людей не викидати сухе листя і траву у контейнери для сміття, а збирати їх невеликими купки. Потім їх заберуть і вивезуть. 

Також категорично заборонено палити траву та листя. За такі дії будуть штрафувати.  

Але нагадаємо, що мер міста і влада міста закликає поки що не повертатися до міста тих людей, які поїхали. Знаходитися у місті та повертатися деякими дорогами ще небезпечно. Для повернення, краще всього, дочекатися офіційного підтвердження того, що повернення до Києва є цілком безпечним. Також, Віталій Кличко розповів, що не може забороняти людям повертатися додому, тому такі повідомлення носять лише рекомендований характер. 
Рейтинг 2.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве